Невдале взуття або сумка, що не гармоніюють одне з одним або образ в цілому, можуть геть зіпсувати навіть найкрасивіший наряд.

Чи існують правила як підібрати ідеальну пару з сумки і взуття? Адже часи, коли сумка і взуття одного кольору і дизайну вважалися правильним вибором і ознакою доброго смаку, залишилися позаду. Зараз можна дати волю своїй фантазії і, здавалося б, поєднувати непоєднуване, хоча про деякі правила все ж не варто забувати, адже наша мета – створити гармонійний образ, який підкреслив би нашу індивідуальність. Як говорила Коко Шанель: «Недбалий туалет – дивляться на нього, бездоганний – дивляться на саму жінку».

Це правила, але не закони. Хоча один закон мабуть є – все повинно бути доречним. Вечірній дует для вечора, а повсякденний – для світлого часу доби. Отже, поєднувати сумку і взуття можна згідно з такими принципами:

1. За Кольору

Поєднувати сумку і взуття одного кольору допустимо в монохромних комплектах або для відтворення ансамблів в стилі ретро. Для того, щоб комбінувати аксесуари за кольором, один з них повинен бути однотонним, а інший – багатобарвним. Завжди можна вибрати один з відтінків кольорового елемента і повторити його в другому аксесуар. Як ми бачимо на прикладі першої пари, рожевий колір туфель є одним з трьох на сумці. І навпаки, однотонна сумка в поєднанні з кольоровою взуттям. Необов’язково слідувати повного збігу кольору. Можна використовувати кольори однієї гами або кольору, що доповнюють один одного. Один з аксесуарів може виступати в ролі головного акценту, чи обидва предмети можуть підкреслювати колір один одного у виграшній манері.

1-1

3

2. По Малюнку

Прекрасно виглядають дуети, де один аксесуар – з малюнком, а інший – однотонний. Малюнок на сумці і взуття може бути абсолютно різним, але тоді його слід витримати в одній колірній гамі. Щоб не перенавантажувати образ деталями слід запам’ятати, що дуже добре поєднуються нескладний геометричний малюнок і квітковий / рослинний принт. Можна використовувати один і той же малюнок і для сумки, і для взуття, але тоді він повинен бути різного розміру та кольору.

2

4

3. За текстурою

Що стосується текстури, то знову діє правило, що домінувати повинен один аксесуар. Наприклад, досить вульгарно виглядають разом лакові сумка і туфлі. Лакову сумку найкраще доповнять туфлі із замші або просто матової шкіри, і навпаки. Плетіння та вироби з соломки або текстилю в цілому добре гармонують з будь-яким відмінним від свого матеріалом. Сумки або взуття з гуми прекрасно виглядають з замшею і текстилем, в той час як аксесуари з металу або з металевим блиском найкраще носити з замшею.

5

11

4. По  Декору

Часто дизайнери додають виробу рясний або об’ємний декор. Аксесуар, який використовується в парі з таким складним елементом, навпаки, повинен бути гранично лаконічний. Так Ви зможете піднести ошатний предмет вашого гардеробу з великим шиком. Також, можна підібрати взуття і сумку об’єднані спільною ідеєю, де декоративний прийом не повторюється буквально. На зображенні в третій парі, золота кулька на балетках відгукується в малюнку в горошок на сумці, а сандалі в дусі конструктивізму в парі No 4 перегукуються з геометричним малюнком.

6

12

5. По Дизайну

Одне з простих і самих нестрогих правил, яке нескладно дотримуватися, це поєднання аксесуарів по дизайну. Гармонійніше всього виглядають сумка і туфлі округлих форм і, навпаки, ідеальним доповненням до сумки жорсткої форми буде взуття чітких ліній.

7

8

6. По Стилю

Звичайно ж, гранж дуже модний і змішувати різні стилі створюючи незвичайні образи дуже модно, але ніхто не відміняв наряди, що належать до одного стилю. Який прекрасний може бути французький шик, мінімалізм або класика в чистому вигляді. Чому б не підібрати стильну пару в морському стилі або богемний шик? Багато модниць воліють слідувати улюбленому стилю. Це дуже сприяє створенню образу, який асоціюється тільки з Вами.

9

10

Акції