Відтепер кофейня «Vigotti» у Велесі!

Приємна новина для шанувальників кави та чаю. Недарма духм’яний аромат цих напоїв літає з 8 години ранку і до пізнього вечора на 1 поверсі ТРЦ «Велес». Справа у тому, що в нас відкрилася кофейня з відомою назвою «Vigotti».

Цей бренд з 2007 року на ринку продуктів харчування України! Ось як він себе позиціонує:

«Vigotti – одна з найбільших компаній України, що займається обсмажуванням кави, була  заснована в 2007 році у м. Хмельницькому. За період свого існування ми створили не перевершенні еспрессо-суміші  Vigotti Crema Coffee, Vigotti Espresso Coffee, Vigotti Vending Coffee. Використовуємо центрально-європейську технологію обсмаження кави, як для стандартних, так і для професійних каво-машин (кавоварок). Пропонуємо широкий вибір сортової кави бренду Vigotti.

Наше виробництво, має обладнання, що дозволяє виготовляти дійсно якісний продукт, забезпечувати стабільність та  надавати найкращі ціни. Створюючи  нашу компанію, ми прагнули виробляти таку каву, купити яку,  нам хотілося б самим.
Ми закохані в цей чудовий напій і знаємо, яким він повинен бути, як обсмажити зерна кави для різних типів кавових машин, автоматів і напівавтоматів, щоб і Ви полюбили його також!
Кава Vigotti продається безпосередньо на фірмових точках продажу  або через дистриб’юторів споживачам. Це спеціалізовані кавово-чайні точки продажу,  кав’ярні, бари, ресторани та магазини. На сьогодні – це понад 300 оптових і роздрібних компаній на території Хмельницької, Вінницької, Львівської,  Житомирської, Київської, Закарпатської, Одеської області.

Виробляємо фільтр пакети для заварювання чаю двох розмірів- L, XXL.
Сьогодні в компанії працюють професіонали, об’єднані спільною метою, і найбільшою вдячністю для нас є визнання наших дивовижних, найкращих у світі покупців!
Будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів!»

Акції

Запрошуємо на обід в бістро-бар "Kraus House"!

Замовляйте бізнес-ланч з 12:00 до 15:00…