Cорочка – завжди актуальна і доречна в будь-якій ситуації!

Заправляючи тільки частина

Сувора педантичність «білих комірців» відходить на другий план, а на перший виходить навмисна недбалість. Модниці заправляють лише одну частину подовженої сорочки, наприклад, в спідницю або брюки. Іншу ж залишають навипуск. У весняних образах такий прийом виглядає ефектно і стильно.

Не застібаючи гудзики на манжетах

Продовжуючи тему легкої недбалості, гудзики на манжетах білих сорочок (саме моделей чоловічого крою) навмисно не застібають. Ще ефектніше в такому варіанті виглядають довгі рукави, як у П’єро.

На одне плече

Коли ще відкривати плечі, як не весною? У найромантичнішу пору року розстібайте кілька верхніх гудзиків на сорочці, спускаючи воріт на одне плече, або відразу шукайте в магазинах варіанти з розрізами на плечах.

Зав’язуючи на поясі

Пам’ятаєте, як було в 1990-ті? Наслідуючи приклад героїні Наталії Орейро з «Дикого Ангела», ми зав’язували футболки на поясі. Тепер цей модний трюк провертають з білими класичними сорочками.

Декілька разом

На подіумах панує багатошаровість. Balenciaga і Sacai пропонують міксувати не різні речі, а одні і ті ж. Наприклад, надягаючи кілька сорочок відразу. Строгий офісний дрес-код таке не пропустить, а повсякденний casual сприйме на «ура».

Як сукню

В епоху міні подовжена сорочка цілком може стати сукнею. Поєднуйте такі, наприклад, з ботфортами і широкими ременями або з жакетом в чоловічому стилі, накинутим поверх.

З комбінезоном

Сорочка плюс спідниця-олівець або брюки зі стрілками – модні істини, які ми і так всі знаємо. Дизайнери, в перших рядах яких Олів’є Рустам, пропонують поєднувати цей суворий предмет гардеробу, навпаки, з речами, які на перший погляд не вписуються в класичний дрес-код. Наприклад, з лаковими або джинсовими комбінезонами.

З підтяжками

Спасибі Коко Шанель за те, що в нашому гардеробі є підтяжки. Цієї весни вони повертаються в моду, а в поєднанні з білою сорочкою (і стильним кепі) і зовсім виглядають дуже ефектно.

Поверх водолазки

Модне поєднання родом з 1970-х знову в списку актуальних тенденцій. Всупереч стереотипам, носи під білі сорочки водолазки будь-якого кольору: від кремового до чорного.

Як жакет

Не застібаючи білу сорочку можна носити поверх модних сьогодні кроп-топів, як жакет.

Акції