Корисна акція в магазині WATSONS! Лише з 5 до 17 червня при покупці двох смачних “Гематогенів” третій отримаєте у подарунок!

Гематоген унікальним чином вмістив у собі велику кількість заліза, при цьому залізо знаходиться в такому вигляді, в якому організм його здатний ідеально приймати і засвоювати. Медики зв’язали залізо в Гематоген з білками, тому залізо чудово засвоюється в крові і ніяк не погіршує роботу шлунка.

Кому і в яких випадках корисний гематоген

Гематоген залежно від виду містить різні речовини, в різній кількості, також і по-різному міститься кількість залізо. Тому правильне кількість споживання гематогену потрібно встановити за інструкцією.

А рекомендується гематоген якщо:

   • є нестача харчування, мала кількість або зовсім мізерне;
   • спостерігається відставання в рості дитини;
   • в крові низький гемоглобін і дуже часто виникають кровотечі;
   • якщо були сильні інфекційні хвороби, а також після важкого грипу;
   • коли є хвороби шлунка, типу хронічної виразки, також при виразці 12 палої кишки, при наявності кровотечі;
   • у разі сухості шкіри;
   • коли є серйозне порушення зору і призначено лікування, гематоген також входить до складу лікування.

Гематоген протипоказаний

Враховуючи, що в Гематоген дуже багато легкозасвоюваних вуглеводів, то його не можуть їсти хворі на цукровий діабет або з наявністю ожиріння. Як відомо, легкозасвоювані вуглеводи застоюються і створюють в кишечнику сильний процес бродіння, у результаті це перетікає нудоту і діарею.

Також не можна вживати гематоген хворим тромбофлебітом, заборонений він тим, у кого є непереносимість компонентів гематогену, а також вагітним жінкам. Але гематоген теж не всесильний, тому якщо недокрів’я не пов’язане з недоліком заліза, то гематоген тут не помічник.

Правильне споживання гематогену

Гематоген потрібно вживати в певних кількостях. Дитині у віці 3-6 років його потрібно їсти по 5 гр, 3 рази на день. Більш старшим від 7 до 12 років – по 10 гр за день, а після 12 років ті ж 10 гр, але тільки три рази на день.

Не можна їсти гематоген постійно, приймати щодня можна не більше 2 або 3 тижнів.
Будьте здорові!

Акції