Флагманський смартфон Grace R7 – це перший смартфон від Prestigio, який оснащений сенсором відбитків пальців для надійного захисту персональних даних! Смартфон працює під управлінням Android 6.0 Marshmallow. Grace R7 побудований на базі чотирьохядерного процесора – достатній ресурс для підтримки багатозадачності. Grace R7 має 2 ГБ оперативної та 16 ГБ внутрішньої пам’яті. Таких показників зазвичай досить для того, щоб зберігати робочі та особисті дані. При необхідності пам’ять можна розширити до 32 ГБ (microSD).

Ємність акумулятора Grace R7 становить 2 500 мАг. При розумній системі витрат заряду батареї Doze зможе проконтролювати споживання енергії та зберегти заряд для найважливіших завдань. Будильник зможе спрацювати, навіть якщо смартфон розрядиться.

Grace R7 – універсальний девайс для щоденних завдань за прийнятну ціну. Апарат дуже стильний та відповідає всім уявленням про те, яким повинен бути сучасний смартфон!

Спеціальна пропозиція діє в магазинах мережі ringoo до 10 січня, 2017. Grace R7 стане чудовим новорічним подарунком для ваших рідних та близьких!

ВАЖЛИВО!

Акція діє з 28.11.2016 по 10.01.2017 включно в магазинах ringoo на території України.

Акція діє тільки при наявності акційного товару.

Тільки для повнолітніх.

Умови Акції запитуйте у продавців-консультантів. 

Акції