Біла сорочка не повинна бути нудною. Такий фасон зазвичай підкреслюють деталі: кишені спереду, цікавий комір, але вони можуть позбавити стиль елегантності. У цьому сезоні ми зосередилися на сучасному стилі. Сорочки з неочевидною прострочкою, оборками та зав’язками, щоб ви відчували себе особливими в формальному стилі і одночасно залучали інтерес оточуючих.

Волан / матерчаті ПОЯС / ШИРОКІ РУКАВА

Сорочка з горизонтальним воланом на плечі буде ефектною новинкою в Вашому шафі. Виконана з сніжно-білого матеріалу притягує погляд. Волан привносить ефект оптичного розширення. Це слід враховувати, вибираючи сорочку під силует і вибираючи її розмір. До воланів на лінії плечей слід обережно ставиться жінкам з широкими плечима, така деталь буде робити великий акцент на верхній частині фігури. Простий фасон сорочки (не сильно звужену на талії) комфортно носити. Така сорочка підійде не тільки для роботи, але і для зустрічі з друзями або сімейної вечері. Що б змінити характер стилю досить доповнити його кольором. До сорочці відмінно підійдуть прості джинси, елегантні штани або расклешенная спідниця.

Світло-синя сорочка в смужку ще один хіт сезону. Класичний стиль доповнений модною вставкою, яка утворює широкий пояс на талії. Доповни  сорочку відповідним жакетом і вона стане частиною елегантного лука. Кольоровий принт на спині відмінно впишеться в повсякденний стиль, наприклад з джинсовими брюками або спідницею.

Класично рукава – вузькі, що застібаються на ґудзики. У новому сезоні ми розширюємо їх в дзвін і додаємо декоративні зав’язки. Модель застібається на приховані гудзики, що робить її вигляд шикарним і елегантним. Сорочка м’яка, її буде приємно носити на роботу або кожен день.

Акції