Туфлі-човники з нової колекції бренду Respect володіють справжньою магією – досить доповнити ними будь-який наряд, і елегантний образ готовий! Адже їх чарівний небесний колір – один з найбільш трендових відтінків сезону і будь-яка річ у цьому кольорі автоматично стає справжнім must-have атрибутом.

блакитні мрії

Цю заповідь всі давно запам’ятали: човники візуально подовжують ноги, а будь-який одяг з ними сидить набагато краще. Сьогодні в комбінаціях туфель правил немає. Такий комплект в холодній гамі можна вибрати для офісних буднів, співбесід і ділових переговорів. Головне, щоб туфлі відповідали основному відтінку вашої блузи.

222_ копия

ніжніше ніжного

Кольорові човники – фаворити у дизайнерів і стилістів в цьому сезоні. В даному випадку, туфлі ідеально підходять до сукні, але впишуться і в кольоровий наряд. Треба сказати, що образ total blue хоч і виглядає не зовсім звично, але дуже стильно і по-весняному свіжо, а блакитні човники стануть в образі головним акцентом.

333 копия

сині далі

Вельми ефектним виглядає поєднання блакитних човників з одягом в стилі кантрі. Легкі чоловічі нотки і брутальність кліткової сорочки ідеально згладять жіночні туфлі і додадуть елегантності і жіночності всьому образу.

111 копия

Акції